نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

موضوع: بی غیرتی مرد و سرد شدن رابطه

14329
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    45051
    تشکـر
    0
    تشکر شده 2 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

Exclamation بی غیرتی مرد و سرد شدن رابطه

با سلام
    خانم ۳۴ ساله هستم با یک فرزند ده سالی میشه ازدواج کردم از لحاظ تیپ و چهره خوبم همسرم هم همینطور و اینکه همسرم سه سال از من کوچیکتره تا الان همسرم از لحاظ جنسی هرچی خواسته برآورده کردم نزدیک به پنج ساله که رابطمون به جاهای خوبی نمیرسه اوایل ازم میخواست با پیام همراهیش کنم میگفت تحریک میشم منم کم نذاشتم بعد یک مدت اذیتم میکرد پیامات طبیعی نیست مدتم فشار میاورد اوایل خیلی لذت میبردم بعد دیگه متنفر شدم اگه پیامم اونطور که دوست داشت نبود قهر میکرد بداخلاقی بی محلی کم کم رفت به سمتی که میگفت واقعا باید با مرد دیگه رابطه داشته باشی بعد زایمانم اینقدر از لحاظ عاطفی اذیتم میکرد بی محلی میکرد که چندبار تا مرز خودکشی رفتم ولی وجود طفل معصومم نذاشت من اصلا نمیتونم مرد دیگه ای رو تصور کنم همش میگه زن باید هات باشه همه جا خودنمایی کنه ولی من جز برای اون نمیتونم تازه وقتی برای اون اینکارو میکنم رفتار سردی نشون میده انگار اصلا مهم نیست چندبار گفتم بهتره طلاقم بدی تا بتونی راحت با کسی که اینطور باشه زندگی کنی ولی راضی نمیشه دیگه خسته شدم آخرین بار داشت روی روانم کار میکرد تا به یک نامحرم پیام بدم ولی چون قبول نکردم چند روزه باهام سرد و بی روح برخورد میکنه با بچم دعوا میکنه داد میزنه الان پنج ساله دارم از داخل میپوسم حتی دردمو نمیتونم به کسی بگم حاضر نیست بره مشاور منو مشکل دار میبینه خواهش میکنم کمکم کنید اگه تنها راه چاره طلاق باشه حاضرم اقدام کنم

2. 2 کاربران زیر از یلدا۱۴۰۰۳۵ بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    45048
    تشکـر
    0
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : بی غیرتی مرد و سرد شدن رابطه

سلام به نظر من شوهر شما اختلال کاکولد دارند به معنی اینکه از دیدن همسرش با یه نفر سوم لذت میبره
    و به نظرم ایشون داره با پیامک شروع میکنه و تصمیم داره یه نفر سوم رو بکشه روی شما
    کلمه کاکولد رو توی نت سرچ کنید
    اینکه طلاق بگیرید و یا ... رو نمیدونم
    و ایشون میخاد که شما لباس بد حجاب به تن کنید تا توی خیابون بقیه به برجستگی بدن شما و لندن پاریس کردن باسن شما دقت کنند و ایشون لذت ببرند
    و مطمین باشید که این اختلال جنسی به پیامک و یه لباس بی حجاب ختم نمیشه
    اگه بی پروا نوشتم بزارید به این حسابی که خواستم یه زنگ هوشدار باشه براتون
    موفق باشید

4. کاربران زیر از ابراهیم خان بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    49628
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام .به مشکل شما میگن فاخته یا کاکولد .حتما پیش روانشناس درست و حسابی برید و مطمعن شید روانشناس زرد نیست.مطلاب زیادی تو اینترنت هست که خیلی بهتون کمک میکنه و این مشکل شما ریشه ای هست و به خاطر پیش فعالی جنسی ،مشکل اعتماد به نفس،حسادت،دیدن رابطه جنسی پدر و مادر در کودکی،دیدن فیلم های بزرگسال،توانایی جنسی پایین، مقابله(افراد از به اشتراک گذاشتن همسرشان با شخصی دیگر به برانگیختگی جنسی دست می یابند) ،قدرت نمایی،فتیش کندولیسم(احساس غرور از به نمایش گزاشتن همسر) و رقابت( رقابت برای به دست آوردن همسرشان توسط دیگران) دونست.و یک چیز اشتباه همیشه اشتباه هست حتی اگه شما و همسرتون ازش لذت ببرین. حتما یه سر به سایت برنا اندیشان بزن و سرچ کن کاکولد ، خیلی کمت میکنه .توی گوگل بزنی (برنا اندیشان کاکولد) برات میاره و برو قسمت: چه دلایلی برای گرایش به کاکولدینگ وجود دارد .و اینو بدون کم کم از روابط عاطفی و اجتماعی به روابط جنسی هم کشیده میشه خیلی مراقب باش.موفق باشی

6. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    49561
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام بر شما خواهر بزرگوارم.

ایشان به شدت دچار اختلالات جنسی و روحی-روانی هستند.

نکته ی اول اینکه این مشکل بسیار جدی را رها نکنید.
    حتما باید از دیگران کمک بگیرید. از اطرافیان، از کسانی که می توانند برای حل مشکل کمک کنند.
    و یا با کمک روانشناسی و مشاوره حل شود خیلی خوب است.

نکته ی دوم نسبت به وقاحت و تفکر آلوده و خراب ایشان به شدت واکنش نشان دهید،
    به هیچ عنوان حل این مشکل را به تاخیر نیندازید،
    چون مدارای شما باعث می شود که ایشان فکر کند حق با اوست و شما هستی که همراهی نمی کنید.

آرزوی موفقیت برای شما خواهر بزرگوارم.
    انشاءالله که مشکلتون حل بشه.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)